Frankfurt část III.

Jak by řekl klasik: "všechno krásný jednou musí skončit" a my vám přinášíme závěřečnej článek, kterej mapuje poslední tři dny naší tour. 
Plán na pátek byl jasnej - dotočit co nejvíc záběrů. Vstávačka proběhla relativně brzo a vyrazili jsme na univerzitní kampus, kde byl jeden spot za druhým. Mimochodem, studovat na Goetheho univerzitě musí být boží, už jen kvůli tomu krásnýmu areálu celé školy. 

 

IMG_0422

 

Zakotvili jsme u zídek, kde se Vašek docela dlouho trápil s jedním trikem, bohužel boj prohrál. Není se ale čemu divit, ten den bylo asi největší vedro celé tour a nám se navíc potvrdilo, že Vašek není stroj. 

 

IMG_0420


Z kampusu jsme se přesunuli do centra, konkrétně bylo v plánu točit na zídce u burzy. Ten den nám štěstí moc nepřálo, protože zídka byla obestavěná stánkama a konaly se tady trhy. Klasickej smolík. Naštěstí byl spot hned u Hauptwache, takže jsme nemuseli cestovat nikam daleko. 

 

IMG_0419


Na Hauptwache se rozjela film session a po setmění jsme se přesunuli na přilehlý schody v průchodě, kde jsme byli už minulej den. Kvůli sekuriťákovi jsme se rozdělili na dvě skupiny. Skupina A se skádala z Marka, kterej měl na starosti kameru, Vaška a Lukáše jako hlavní postavy celýho vystoupení. Skupina B ve složení Ondra, Martin a Tomík hlídala batohy a byla nachystaná na rychlej útěk před sekuriťákem.

 

IMG_0421


Bohužel nás smůla provázela i večer. Ostraha na sebe nenechala dlouho čekat a po pěti minutách na nás naběhla s výhružkou volání policajtů. Rychle opouštíme spot, jedeme zpátky na Hauptwache a pomalu se přesunujeme na pokoj. Tady jsme si jen zabalili a ulehli, protože druhej den jsme potřebovali vyjet co nejdřív směrem na rakouský jezírka. 

 

IMG_0417


V sobotu nakonec vyjíždíme kolem půl jedenácté s vidinou toho, že kolem třetí jsme u jezírek a kocháme se krásným výhledem na hory a jezera. Bohužel nejsme muzikanti, abychom každej den vyhrávali, takže se dostáváme k jezírkům až po šesté hodině večer. Rychle dáváme nachladit pivka, koupeme se v ledové vodě a v pozdějších večerních hodinách dopíjíme všechen alkohol. Protože se v okolí nenacházela žádná hospoda, nezbývalo nám nic jinýho než si ustlat u jezera a těšit se na ranní koupačku.

IMG_0416

 

Ranní probuzení proběhlo vcelku rychle. Nebyli jsme si totiž jistí, jak to s tím kempováním v Rakousku přesně je, a protože se na parkoviště začali sjíždět auta, zahladili jsme stopy po kempování rychlostí blesku. Část našeho týmu se ještě vykoupala v jezeře, který mělo tak o dvacet stupňů míň jak předchozí den, a následovala ta nejsmutnější část celé tour - balení a psychická příprava na následující pracovní den. 


IMG_0418

 

Na závěr bychom rádi poděkovali všem, kteří se dočetli až k těmto řádkům, našemu týmu za super zážitky a taky Temple storu za poskytnutí dodávky. Tak zase příště!