Frankfurt část III.

Jak by řekl klasik: "všechno krásný jednou musí skončit" a my vám přinášíme závěřečnej článek, kterej mapuje poslední tři dny naší tour. 
Plán na pátek byl jasnej - dotočit co nejvíc záběrů. Vstávačka proběhla relativně brzo a vyrazili jsme na univerzitní kampus, kde byl jeden spot za druhým. Mimochodem, studovat na Goetheho univerzitě musí být boží, už jen kvůli tomu krásnýmu areálu celé školy. 

 

IMG_0422

 

Zakotvili jsme u zídek, kde se Vašek docela dlouho trápil s jedním trikem, bohužel boj prohrál. Není se ale čemu divit, ten den bylo asi největší vedro celé tour a nám se navíc potvrdilo, že Vašek není stroj. 

 

IMG_0420


Z kampusu jsme se přesunuli do centra, konkrétně bylo v plánu točit na zídce u burzy. Ten den nám štěstí moc nepřálo, protože zídka byla obestavěná stánkama a konaly se tady trhy. Klasickej smolík. Naštěstí byl spot hned u Hauptwache, takže jsme nemuseli cestovat nikam daleko. 

 

IMG_0419


Na Hauptwache se rozjela film session a po setmění jsme se přesunuli na přilehlý schody v průchodě, kde jsme byli už minulej den. Kvůli sekuriťákovi jsme se rozdělili na dvě skupiny. Skupina A se skádala z Marka, kterej měl na starosti kameru, Vaška a Lukáše jako hlavní postavy celýho vystoupení. Skupina B ve složení Ondra, Martin a Tomík hlídala batohy a byla nachystaná na rychlej útěk před sekuriťákem.

 

IMG_0421


Bohužel nás smůla provázela i večer. Ostraha na sebe nenechala dlouho čekat a po pěti minutách na nás naběhla s výhružkou volání policajtů. Rychle opouštíme spot, jedeme zpátky na Hauptwache a pomalu se přesunujeme na pokoj. Tady jsme si jen zabalili a ulehli, protože druhej den jsme potřebovali vyjet co nejdřív směrem na rakouský jezírka. 

 

IMG_0417


V sobotu nakonec vyjíždíme kolem půl jedenácté s vidinou toho, že kolem třetí jsme u jezírek a kocháme se krásným výhledem na hory a jezera. Bohužel nejsme muzikanti, abychom každej den vyhrávali, takže se dostáváme k jezírkům až po šesté hodině večer. Rychle dáváme nachladit pivka, koupeme se v ledové vodě a v pozdějších večerních hodinách dopíjíme všechen alkohol. Protože se v okolí nenacházela žádná hospoda, nezbývalo nám nic jinýho než si ustlat u jezera a těšit se na ranní koupačku.

IMG_0416

 

Ranní probuzení proběhlo vcelku rychle. Nebyli jsme si totiž jistí, jak to s tím kempováním v Rakousku přesně je, a protože se na parkoviště začali sjíždět auta, zahladili jsme stopy po kempování rychlostí blesku. Část našeho týmu se ještě vykoupala v jezeře, který mělo tak o dvacet stupňů míň jak předchozí den, a následovala ta nejsmutnější část celé tour - balení a psychická příprava na následující pracovní den. 


IMG_0418

 

Na závěr bychom rádi poděkovali všem, kteří se dočetli až k těmto řádkům, našemu týmu za super zážitky a taky Temple storu za poskytnutí dodávky. Tak zase příště! 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení