Frankfurt část II.

Středeční ráno trochu bolelo, protože předchozí večer se otevřela láhev hruškovice, která se míchala s Jägerem a asi všichni víte, co to znamená. Na druhou stranu jsme museli dopoledne napsat první článek na blog a bylo šílený vedro, takže jsme nemuseli mít výčitky, že neskejtujeme.
 
EDIT - 1
 
Zhruba ve 2 odpoledne jsme se konečně dostali z pokoje a dostali nápad na půjčení kol, který nám podstatně usnadnily dopravu po městě, protože  ve Frankfurtu je skvělá síť cyklostezek. První den jsme je využili k pushování na skejtu, ale povrch se moc nekamarádil s našema kolečkama, takže kolo byla jasná volba.
 
36677976_1601723873290035_5697540874267787264_o
 
Vyrazili jsme na takovou frankfurtskou náplavku, u které jsme pod mostem objevili skatepark. Byl to takovej ten starej skatepark s rozjezdovým radiusem na jedné straně, pyramidou a bangama na straně druhé. V parku jsme chvíli točili s Tomíkem, kterýmu skatepark sednul. Potom jsme dali pivko a o chvíli později vyrazili do městskýho parku udělat skupinovou fotku. Tady bych jen zmínil, že v parku se nacházelo podstatně dost injekčních stříkaček (i jedna je moc) a v přilehlejch křovích podivný individua.
 
EDIT - 4
 
Rychle jsme se vyfotili a pokračovali po spotech. Bohužel na většině spotech nás ten den vyhodili, takže ani Vašek nestihnul natočit další full part. K večeru jsme už jen popíjeli piva, popojížděli po spotech a pomalu se přibližovali k pokoji. Tady jsme už jen čekali na Dana, kterej byl na cestě z pražskýho letiště.
 
EDIT - 2
 
Druhej den vstáváme docela brzo, půjčujeme znovu kola a vyrážíme do skateparku, kde jsme byli už první den. Tady trávíme docela dost času točením, ve skateparku je totiž taky bazénová část, ve které si Tomík namyslel triky do promo videa. Asi po čtyřech hodinách se přesouváme na další spoty a Ondra s Tomíkem se odpojili na hostel vyřídit maily a pracovní povinnosti.
 
EDIT - 3
 
K večeru se všichni potkáváme na centrálním spotu Hauptwache, zkoušíme štěstí na přilehlým spotě se šesti schodama, kde nás předchozí večer vyhodili. Všechno už vypadalo nadějně, kluci dopadali svoje triky, ale bohužel securiťák byl rychlejší a hrozil voláním policajtů, takže jsme sbalili saky paky a odjeli. 

0F28360D-051C-44AD-A8D9-4CD385F4AE12

Den končíme na Hauptwache a někdy o půlnoci jedem zpátky na ubytko, protože je před náma poslední den točení.