Frankfurt část I.

Ondrovi začala tour v podstatě už v sobotu, kdy se nad ránem vydal do Plzně pro dodávku. K té jsme se dostali přes Tomíka, kterej před půl rokem začal pracovat v brněnským Temple storu a domluvil nám rok starýho Transita pro devět lidí s tak obrovským zavazadlovým prostorem, že by se tam vešlo snad i piano. Takže ještě jednou díky moc Mírovi, Tomíkovi a Temple storu za tuhle možnost!

 

IMG_2893


S klukama máme sraz v neděli v 11 hodin večer, kde se nalodí velká část naší posádky a vyrážíme směr Praha, kde nabíráme Tomíka. Skrz zúžení na D1, asi 50 zastávkám na benzínkách se dostáváme do Prahy až ve 2 ráno. Rychle nabíráme Tomíka a konečně vyrážíme s vidinou toho, že kolem 9. hodiny ráno budeme ve Frankfurtu.

 

C42EBB84-AE76-4679-98EB-86F160924251


O půl deváté ráno se probouzíme na parkovišti asi 300 km od Frankfurtu, posnídáme a jedeme dál s nadějí, že teda v těch 11 už určitě budeme na místě určení.
Abych to zkrátil, do Frankfurtu jsme se dostali až v 1 odpoledne, takže z původního plánu osmi hodinové cesty se stala skoro 14
hodinový utrpení.

 

IMG_2946

 

Ubytování proběhlo rychle, vybalili jsme všechno potřebný, pobrečeli jsme, že nemáme ledničku a mrazák, takže Jägery a piva budou muset vydržet ještě chvíli teplý, dokud nekoupíme balení ledu a termo tašky. 

 

IMG_0411

 

První (a zároveň poslední, protože je už docela pozdě) spot dne je Hauptwache, což je taková frankfurtská Stalin plaza. Tady se potkáváme s lokálama, trochu zajezdíme a něco natočíme, kupujeme nachlazený pivka a už před půlnocí vyrážíme zpátky na ubytko se pořádně vyspat. 

 

FullSizeRender

 

V úterý vstáváme docela brzo, v blízkým obchodě nakoupíme pořádnou snídani a kolem poledne, v tom největším vedru, vyrážíme na obhlídku spotů. Velký díky patří Timovi, lokálnímu skejtrovi, kterej nás provázel po spotech, který jsou tady fakt super! Samozřejmě že titul MVP prvního dne vyhrává Vašek, kterej stihnul natočit další full part :).

 

ORG_DSC03053


K večeru ještě stíháme nakoupit pytle s ledem, nachladit Jägera a vyrážíme do víru velkoměsta, přesněji do parku a později na Hauptwache. Tady jsme to trochu přecenili a po tolika alkoholech nejsme moc schopní dál fungovat, takže se pomalu vydáváme zpět na ubytování, kde nás ještě stihnul asi 3x seřvat securiťák, protože jsme dělali bordel.

A to je zatím vše, další článek očekávajte zase brzy. :)